• Portrety dla nauczycieli

• Dzieci klas 1-3 również wykonały portrety dla nauczycieli, które im wręczyli. Przy okazji poznały definicję portretu oraz dowiedziały się tego, jak powinno się wykonać dobry portret.

• DEN - klasy 4-8

• Klasy 4-8 wykonały laurki i portrety dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z zajęć.

• DEN

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci klas 1-3 wykonały piękne laurki dla nauczycieli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć.

• "W rytmie pór roku" - jesienne zabawy plastyczne w świetlicy.

Świetlica przywitała jesień bardzo radośnie i od razu zabraliśmy się za wykonywanie jesiennych prac plastycznych. Na poczatek wykonaliśmy bukiet liści w wazonie z papieru. Zapraszamy na wystawę prac plastycznych dzieci.

• "Jesienna mandala na świeżym powietrzu"

Wykonaliśmy przepiękną mandalę jesienną z patyków, piasku, trawy, kamyków i przeróżnych liści. Mandala sprawiła nam wiele radości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.